FB

NÁVRHY ZAHRAD

.

Nabízíme první konzultaci ZDARMA.

Zahradu navrhneme podle Vašich prostorových a finančních možností s ohledem na požadovanou náročnost na údržbu.

Při realizaci Vaší zahrady naší firmou je návrh zahrady zdarma.

PŘÍPRAVA NÁVRHU:

Po osobní domluvě Vás navštívíme přímo na místě a upřesníme Vaše požadavky (např.: umístění pergoly, jezírka, dětských hracích prvků, osvětlení, potoku, chodníků,...). Dále upřesníme výběr druhů rostlin, který bude vycházet z Vašich představ a zároveň bude vhodný pro místní podmínky. Místo realizace fotograficky zdokumentujeme a převezmeme od Vás půdorys pozemku nebo si dané místo zkreslíme a sami proměříme. Na základě těchto informací připravíme návrh, který bude obsahovat:

Grafický návrh: Znázornění terénních úprav a rozvržení prosturu zahrady (dle využitelnosti a funkčnosti) s umístěním zahradních a stavebních prvků v půdorysu a řezech, pokud je to nutné.

Osazovací plán: rozmístění rostlin na konkrétní místa v zahradě.

Položkový rozpočet: Soupis veškerého materiálu, rostlin, zemních prací, základních prací, nákladů na dopravu. V jednotlivých položkách je uvedena jednotková cena a celková cena bez DPH a s DPH.

Na základě těchto informací se dozvíte cenu realizace. V této fázi můžeme s návrhem ještě pracovat - přidávat nebo ubírat prvky a tím ovlivnit konečnou cenu. Celé dílo lze rozdělit na etapy, které lze dělat podle požadavků zákazníka.

 Ukázky grafického návrhu:

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.