FB

BETONOVÁ IMITACE DŘEVA

Zahradní betonové prvky jsou dokonalou imitací dřeva s atraktivním vzhledem zhrublého, omšelého dřeva včetně suků, letokruhů i drobných nedokonalostí.

Betonová imitace dřeva je vyrobena z vysoce kvalitního vybrovaného betonu. Svojí trvanlivostí převyšují možnosti pravého dřeva. Výrobky lze použít jak v interiéru, tak v exteriéru na chodníky, schody, k bazénům, k altánům, na terasy, do pergol, do zimních zahrad, na ohraničení záhonů atd.

Betonové prvky jsou speciálně barevně melírované náhodnou koncentrací barev pro dosáhnutí starého zvětralého dřeva. V některých případech se můžou vyskytnout barevné odchylky, které neovlivňují kvalitu výrobků. Na každý jednotlivý kus je třeba pohlížet jako na originál. 

Během zrání výrobků může dojít k výskytu vápenných výkvětů (bělavé fleky na povrchu). Na zamezení tvorby výkvětů , které se mohou vytvořit za určitých specifických podmínek, doporučujeme dlažbu pokládat v teplejším počasí (od 15°C). Nejedná se o vadu výrobku, ale pouze o dočasnou estetickou nedokonalost. Nedá se ji nijak spolehlivě předejít, je to společný problém pro všechny betonové výrobky. Proto na ni také mj. nelze uplatnit reklamaci. Vápenné výkvěty se mohou u každého výrobku objevit pouze jednou za celou dobu své životnosti. Výkvěty neovlivňují kvalitu výrobků a časem sami vymizí.

Výhody betonové imitace dřeva:

  • jsou stálobarevné, mrazuvzdorné a odolné UV záření.
  • bezúdržbové, nepodléhají rozpadu (nehnijí,netrouchniví)
  • výrobky jsou probarveny v celém průřezu
  • odolné proti mechanickému poškození
  • velká pevnost 
  • dlouhá životnost
  • vhodná do interiéru i exteriéru

Cenu, podrobné informace o jednotlivých výrobcích a objednávkový formulář najdete v sekci PRODUKTY.  

Ukázky realizací s použitím betonových výrobků najdete v sekci FOTOGALERIE.

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.